ROTA TİPİ MERKEZİ SİSTEM ZİNCİRİ

Merkezi Sistem Zinciri

Merkezi sistem zincirleri standart ölçülerde olup, bu ölçüler istenilen merkez uzaklığına ve nakil kapasitesine bağlıdır. Yüksek kalite dövme metalden yapılmış olan zincir baklalarının simetrik tasarımı, daha uzun ömürlü olmalarını sağlar. Pim ve burçlar özel bir çelikten yapılmış olup sertleştirme işleminden geçtiği için aşınmaya dayanıklıdır. Baklaların tasarımındaki dövülmüş destek çıkıntıları tamburun sırtında destek oluşturur. Bunun sonucunda, zincirle tambur arasında olumlu bir yük dağılımı olur. Böylece üç noktadan destek diye adlandırılan bir destek sistemi oluşur. Bu üç nokta burç, yan sacların tamburla temas noktalarından oluşur. Tamburun devamlı aşınması bu temas noktalarının tambur üzerinde sürekli yer değiştirmesi ile önlenir.

ÜRÜNLER

ROTA TİPİ MERKEZİ SİSTEM ZİNCİRLİ KOVALI ELEVATÖR

Merkezi Sistem Zincirli Kovalı Elevatörler

Zincirli Kovalı Elevatörler malzeme özelliğinden ve taşınan elementin özel şartlarının gerektirdiği operasyonel durum için kullanılır. Topaklı, aşındırıcı ve sıcak maddeler örneğin klinker veya kırılmış kalkerin taşınmasında yüksek kapasiteli merkezi sistem zincirli kovalı elevatörlerle güvenli bir şekilde nakil edilirler.

Yüksek kapasiteli merkezi sistem zincirli kovalı elevatörler sıcak, taneli ve aşındırıcı hammaddelerin nakli için son derece uygundur.

Çimento endüstrisi de ROTA’ nın merkezi sistem kovalı elevatörünü dikey taşıma için kullanmaktadır.

ROTA teknolojisi, taşına problemlerinizin çözümü !

İletişim

ASO 1 Osb Özbek Hanlığı Sk. No:7-9-11, 06930 Sincan/ANKARA

Tel    :  (0312) 395 50 40

Fax :  (0312) 395 50 39


E-mail: info@rotazincir.com